Personal - Ljungskile Folkhögskola

Skolledning

Johannes Huss

Johannes Huss

Rektor

Telefon: 0522-68 69 37
E-post: johannes.huss@ljungskile.org

Nanna Nilsson

Nanna Nilsson

rektor

Telefon: 0522-68 69 63
E-post: nanna@ljungskile.org

Studievägledare

Bengt Niklasson

Bengt Niklasson

Telefon: 0522-68 69 65
E-post: bengt.niklasson@ljungskile.org

Torun Elgebäck

Torun Elgebäck

Telefon: 0522-68 69 66
E-post: torun.elgeback@ljungskile.org

Studerandeteamet

Annika Falk

Samordnare
Telefon
: 070-603 39 48
E-post: annika.falk@ljungskile.org

Maria Landén

Kurator
Telefon
: 0703-51 78 11
E-post: maria.landen@ljungskile.org

Fia Saarinen

Internatföreståndare
Telefon 
:0522-68 69 80
E-postfia.saarinen@ljungskile.org

Ingalill Johansson

Ansvarig studieverkstad och studiepedagogik
Telefon
: 0522-68 69 39
E-postingalill.johansson@ljungskile.org

Annsofi Öhman

Hälsofrågor
Telefon
: 0522-68 69 14
E-postannsofi.ohman@ljungskile.org

Torun Elgebäck

Torun Elgebäck

Studievägledare
Telefon
: 0522-68 69 66
E-post: torun.elgeback@ljungskile.org

Fastighetsskötsel & lokalvård

Håkan Wesselhoff

Telefon: 0522-68 69 08
E-post: hakan.wesselhoff@ljungskile.org

Håkan Hellmér

Telefon: 0522-68 69 06
E-posthakan.hellmer@ljungskile.org

Anne-Marie Nilsson-Karlsson

Telefon: 0522-68 69 51
E-postanne-maria.n.karlsson@ljungskile.org

Monica Larsson

Telefon: 0522-68 69 51
E-postmonica.larsson@ljungskile.org

Administration

Carina Heed

Ekonomi
Telefon
:0522-68 69 13
E-post: carina.heed@ljungskile.org

Annsofi Öhman

Skoladministratör
Telefon
: 0522-68 69 14
E-postannsofi.ohman@ljungskile.org

Anki Ramnelid

Skolreception
Telefon
: 0522-68 69 00
E-postanki.ramnelid@ljungskile.org

Anders Sundman

IT
Telefon
: 0522-68 69 23
E-postanders.sundman@ljungskile.org

Kenneth Rohlsson

IT
Telefon
: 0522-68 69 21
E-postkenneth.rohlsson@ljungskile.org

Jessica Oscarsson

Kommunikatör
Telefon
: 0522-68 69 20
E-postjessica.oscarsson@ljungskile.org

Lärare – Allmän kurs

Jennie Majberger Wiedel

Telefon: 0736-44 65 71
E-postjennie.m.wiedel@ljungskile.org

Gudrun Romeborn

Telefon: 0736-44 65 03
E-post: gudrun.romeborn@ljungskile.org

Jan Johansson

Jan Johansson

Telefon: 0522-68 69 34
E-post: jan.johansson@ljungskile.org

Kicki Karlsson

Kicki Karlsson

Telefon: 0522-68 69 62
E-post: kicki.karlsson@ljungskile.org

Camilla Häggander

Camilla Häggander

Telefon: 0522-68 69 07
E-post: camilla@ljungskile.org

Malin Lawson

Malin Lawson

Telefon: 0522-68 69 67
E-post: malin.lawson@ljungskile.org

Lars Lindstein

Lars Lindstein

Telefon: 0522- 68 69 60
E-post: lars.lindstein@ljungskile.org

Erik Malmhav

Erik Malmhav

Telefon: 0522-68 69 42
E-post: erik.malmhav@ljungskile.org

Bengt Niklasson

Bengt Niklasson

Telefon: 0522-68 69 65
E-post: bengt.niklasson@ljungskile.org

Kirsti V Schakonat

Kirsti V Schakonat

Telefon: 0522-68 69 41
E-post: kirsti.v.schakonat@ljungskile.org

Lärare – Lärarassistent

Åke Arvidsson

Åke Arvidsson

Telefon: 0522-68 69 26
E-post: ake.arvidsson@ljungskile.org

Torun Elgebäck

Torun Elgebäck

Telefon: 0522-68 69 66
E-post: torun.elgeback@ljungskile.org

Lärare – Fritidsledarutbildningen

Janne Axelsson

Janne Axelsson

Telefon: 0736-26 94 83
E-post: janne.axelsson@ljungskile.org

Susanne Fjällemark

Susanne Fjällemark

Telefon: 0706-57 22 24
E-post: susanne.fjallemark@ljungskile.org

Katarina Petersén Nielsen

Katarina Petersén Nielsen

Telefon: 0522-68 69 15
E-post: katarina.nielsen@ljungskile.org

Lärare – Journalistlinjen

Ellen Andersson

Ellen Andersson

Telefon: 0522-68 69 59
E-post: ellen.andersson@ljungskile.org
Föräldraledig.

Elisabeth Cederblad

Elisabeth Cederblad

Telefon: 0706-66 70 92
E-post: elisabeth.cederblad@ljungskile.org

Jan Lindvall

Jan Lindvall

Telefon: 0522-68 69 47
E-post: jan.lindvall@ljungskile.org

Stefan Johansson

Stefan Johansson

Telefon: 0522-68 69 48
E-post: stefan.johansson@ljungskile.org

Lärare – Musiklinjen

Christer Brodén

Christer Brodén

Telefon: 0522-68 69 35
E-post: christer.broden@ljungskile.org

Hans Grundberg

Hans Grundberg

Telefon: 0522-68 69 33
E-post: hans.grundberg@ljungskile.org

Lärare – Yrkesförberedande kurs

Pelle Tärnström

Pelle Tärnström

Telefon: 0522-68 69 36
E-post: pelle@ljungskile.org

Perra Andersson

Perra Andersson

Lärarassistent

Telefon: 0522-68 69 57
E-post: perra.andersson@ljungskile.org

Ingalill Johansson

Ingalill Johansson

Lärarassistent

Telefon: 0522-68 69 39
E-post: ingalill.johansson@ljungskile.org

Samordnare

Maria Ohlsson

Maria Ohlsson

Samordnare

Samordnare Ensamkommande 18+ 
Telefon: 0736-44 65 69

Kustkonferens

Rigmor Öberg

Rigmor Öberg

VD

Telefon: 0727-47 23 02
E-post: rigmor.oberg@ljungskile.org

Studentum.se

advertisement